Festiwal Wiesława Ochmana - Zawiercie

2
FESTIWAL
WIESŁAWA
OCHMANA
07-10.10.2021
ZAWIERCIE

Strona główna » Artyści » Orkiestry i Chór » Jurajska Orkiestra Kameralna

wielkość tekstu: A | A | A

Jurajska Orkiestra Kameralna
orkiestra

Artyści muzycy Jurajkiej Orkiestry Kameralnej, zagrają w III dniu Festiwalu (9 paź.) o godz. 19:00 podczas koncertu "Europejska Muzyka Sakralna" - SPRAWDŹ

Powstała w listopadzie 2016r. Jej trzon stanowią muzycy Gliwickiego Teatru Muzycznego, którzy po jego likwidacji postanowili kontynuować wspólne muzykowanie. Wspierani instrumentalistami Powiatu Zawierciańskiego stworzyli zespół, który mimo krótkiego stażu jest już rozpoznawalny na rynku muzycznym.

Jurajska Orkiestra Kameralna koncertuje głównie na terenie Śląska wykonując m.in. popularne programy Macieja Niesiołowskiego „Z batutą i humorem”, a także koncerty „Rock Symfonia”.

W Powiecie Zawierciańskim znana jest m.in. z koncertów w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Zawierciu, Koncertów Noworocznych w Kroczycach i Łazach, a także z koncertów kameralnych organizowanych przez stowarzyszenie „Filharmonia Jurajska”.

Muzycy Jurajskiej Orkiestry Kameralnej regularnie współpracowali także z Zawierciańską Młodzieżową Orkiestrą Kameralną, prowadząc warsztaty z młodymi muzykami.

 

 

Jesteś zainteresowany naszym festiwalem?
Wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna